Hakkımızda

Canliizle.tv, kesintisiz 7 Gün 24 Saat uydu ve web kanallarını izleyebileceğiniz görsel medya platformudur. Platformumuzda başta Türkiye ulusal, uluslararası ve yerel kanalları olmak üzere Azerbaycan, KKTC, diğer Türki Cumhuriyetlerinin ve Avrupa'dan yayın yapan Türkçe ulusal, uluslararası ve yerel kanallarını kesinitisiz Yüksek Kalitede (HD) izleyebilirsiniz. Kanalların aralıksız yayın yapmasından dolayı sık tekrarlar olur ve kaliteli içerik sorunu yaşarlar bu yüzden sitemizde Belgesel, Çocuk, Haber, Dini, Müzik, Spor, Sinema Kanalları içerisinden dilediğinizi izleyebilir istediğiniz takdirde tek tıkla başka bir kanala geçiş yapabilirsiniz.

Canliizle.tv'de yer alan bütün kanallar uydu ve web üzerinden yayın yapan ücretsiz kanallardır ve 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

Canliizle.tv olarak siz ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Kanal İstek sayfasından yeni kanal talebinden bulunabilir, İletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilir istek ve şikayetlerinizi teknik ekibimize 7 Gün 24 Saat iletebilirsiniz. İyi Seyirler Dileriz.

 

Canliizle.tv